ZEUS AMD Ryzen 7 4750G/16GB/M.2 512GB
| Procesor | AMD Ryzen 7 PRO 4750G |
| Opis procesora | Broj jezgara 8 jezgara Broj logickih jezgara (niti) 16 Radni takt: 3.6 GHz osnovni, Turbo frekvencija 4.4 GHz |
| Hladnjak | AMD fabricki |
| Matična ploča | Asus Prime A520M-K VGA/HDMI/M.2 |
| RAM memorija | DDR4 16GB 2666MHz MicroForm PC2666 |
| SSD | M.2 NVME 512GB Biostar 2800MBs/1700MBs M760 |
| Hard disk | nema (ima mogucnost ugradnje) |
| Grafička kartica | Integrisana AMD Radeon |
| Kućište/napajanje | Zeus AX12 500W |
| Optički uređaj | nema (nema mogucnost ugradnje) |
| Operativni sistem | bez operativnog sistema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
ZEUS AMD Ryzen 7 4750G/16GB/M.2 512GB
- Brand: ZEUS
- Model: 560605605065
- Dostupnost: Na lageru
53.190,00 Din
-
46.250,00 Din
