WHIRLPOOL WPM 87W ADS EE mašina za pranje veša
| Model | WPM 87W ADS EE |
| Tip | Samostojeća mašina za pranje veša, frontalno punjenje, inverter motor |
| Broj obrtaja | 1400 obr/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Dimenzije | 84.5 x 60 x 55 cm (V x Š x D) |
| Energetska klasa | A |
| Ostalo | 6th Sense tehnologija |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca Pravo na 5 godina zakonske saobraznosti ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.garancija.eu/ |
| Specifikacija | |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 |
| Dubina | 55 cm |
| Kapacitet | 8 kg |
| Klasa energetske efikasnosti | A |
| Masina za pranje i susenje vesa | ne |
| Nacin punjenja | Frontalno |
| Nivo buke | 76db |
WHIRLPOOL WPM 87W ADS EE mašina za pranje veša
- Brand: WHIRLPOOL
- Model: 8003437062582
- Dostupnost: Na lageru
64.870,00 Din
-
56.410,00 Din
