WHIRLPOOL WPM 07W ADS EE Mašina za pranje veša
| Model | WPM 07W ADS EE |
| Tip | Mašina za pranje veša |
| Broj obrtaja | 1400 obr/min |
| Kapacitet | 10 kg |
| Dimenzije | (ŠxVxD):60 x 84.5 x 58 cm |
| Energetska klasa | A (1.3.2021.) |
| Ostalo | Brend: Whirlpool Način punjenja: Frontalno Inverter motor: Da Wi-Fi: Da Odloženi start/kraj: Da Brzi program: do 30 min Funkcije i karakteristike: Opcija odlaganja starta 6th Sense tahnologija AdaptiveWash Bezbednosno zaključavanje AutoDose HomeWhiz FreshCare Programi: Pamuk 60° Mešovito 40° Sintetika 30 Vuna Brzi program 30' Osetljivo Sport Ispiranje + centrifugiranje Centrifugiranje + ceđenje Eco 40-60 20°C Potrošnja vode:52 l po ciklusu Potrošnja električne energije:46 kWh kroz 100 ciklusa Nivo buke:75 dB Masa (Neto):76 kg Boja: Bela Automatsko doziranje deterdženta: Da Smer otvaranja vrata: Levo |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
| Specifikacija | |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 |
| Dubina | 58 cm |
| Kapacitet | 10 kg |
| Klasa energetske efikasnosti | A |
| Masina za pranje i susenje vesa | ne |
| Nacin punjenja | Frontalno |
| Nivo buke | 76db |
WHIRLPOOL WPM 07W ADS EE Mašina za pranje veša
- Brand: WHIRLPOOL
- Model: 8003437062629
- Dostupnost: Na lageru
69.180,00 Din
-
60.160,00 Din
