WHIRLPOOL FFD 9479 BV EE mašina za pranje veša
| Model | FFD 9479 BV EE |
| Tip | Samostojeća mašina za pranje veša, frontalno punjenje, inverter motor |
| Broj obrtaja | 1400 obr/min |
| Kapacitet | 9 kg |
| Dimenzije | 85 x 59.5 x 63 cm (V x Š x D) |
| Energetska klasa | A |
| Ostalo | 6th Sense tehnologija Inverter motor Steam funkcija Steam Refresh FreshCare opcija LCD / digitalni displej Odložen start Kontrola pene Broj programa 11 Potrošnja energije 44 kWh / 100 ciklusa Potrošnja vode 47 l po ciklusu Nivo buke 78 dB Klasa centrifuge B Klasa buke C Zapremina bubnja oko 62 l Podesive nožice Dužina kabla 120 cm |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca Pravo na 5 godina zakonske saobraznosti ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.garancija.eu/ |
| Specifikacija | |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 |
| Dubina | 63 cm |
| Kapacitet | 9 kg |
| Klasa energetske efikasnosti | A |
| Masina za pranje i susenje vesa | ne |
| Nacin punjenja | Frontalno |
| Nivo buke | 77 db |
WHIRLPOOL FFD 9479 BV EE mašina za pranje veša
- Brand: WHIRLPOOL
- Model: 8003437059643
- Dostupnost: Na lageru
58.490,00 Din
-
50.860,00 Din
