WHIRLPOOL FFB 8279 WV EE Inverter mašina za pranje veša
| Model | FFB 8279 WV EE |
| Tip | Samostojeća mašina za pranje veša, frontalno punjenje (inverter motor) |
| Broj obrtaja | 1200 obr/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Dimenzije | 85 x 60 x 63 cm (V x Š x D) |
| Energetska klasa | A |
| Ostalo | Inverter (BPM) motor Zapremina bubnja 54 l Nivo buke do 79 dB Potrošnja energije 42 kWh / 100 ciklusa Potrošnja vode 48 l po ciklusu LED displej Odložen start Zaštita od prelivanja Kontrola pene Više programa pranja (pamuk, sintetika, brzi programi itd.) |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca Pravo na 5 godina zakonske saobraznosti ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://www.garancija.eu/ |
| Specifikacija | |
| Broj obrtaja centrifuge | 1200 |
| Dubina | 63 cm |
| Kapacitet | 8 kg |
| Klasa energetske efikasnosti | A |
| Masina za pranje i susenje vesa | ne |
| Nacin punjenja | Frontalno |
| Nivo buke | 79 dB |
WHIRLPOOL FFB 8279 WV EE Inverter mašina za pranje veša
- Brand: WHIRLPOOL
- Model: 8003437069185
- Dostupnost: Na lageru
47.700,00 Din
-
41.480,00 Din
