VIEWSONIC VX3276-4K-MHD 4K UHD
| Ekran | Veličina ekrana 31.5" Rezolucija 3.840 x 2.160 Tip panela VA Odnos stranica 16:9 Nativni kontrast 3.000:1 Osvetljenje 300cd/m² Odziv 4ms Uglovi gledanja 178° horizontalni, 178° vertikalni Vertikalno osvežavanje 60Hz AntiGlare |
| Priključci / Slotovi | HDMI 2.0 x 2 DisplayPort x 1 Mini DisplayPort x 1 Power in: 3-pin Socket (IEC C14 / CEE22) |
| Fizičke karakteristike | Tilt VESA 100 x 100 mm |
| Dodatne funkcije | Ugrađeni zvučnici 2W x 2 Low Blue Light, Flicker-Free |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
| Specifikacija | |
| Dijagonala | 32'' / 81cm |
| DisplayPort | Da |
| DVI | Ne |
| HDMI | Da |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Odziv | 4ms |
| Osvetljenje | 300cd/m² |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | VA |
| Touchscreen | Ne |
| USB | Ne |
| VGA | Ne |
| Zvucnici | Da |
VIEWSONIC VX3276-4K-MHD 4K UHD
- Brand: VIEWSONIC
- Model: 766907002966
- Dostupnost: Proizvod trenutno nije dostupan
-
34.260,00 Din
