TRANSCEND SODIMM DDR5, 16GB, 4.800MHz (JM4800ASE-16G)
| Tip | SODIMM DDR5 |
| Kapacitet | 16GB |
| Maksimalna frekvencija | 4.800 MHz |
| Voltaža | 1.1V |
| Latencija | CL40 |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 4800 MHz |
| Kapacitet memorije | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
TRANSCEND SODIMM DDR5, 16GB, 4.800MHz (JM4800ASE-16G)
- Brand: TRANSCEND
- Model: 0760557843924
- Dostupnost: Na lageru
33.120,00 Din
-
28.800,00 Din
