TOSHIBA Canvio Basics 1TB USB 3.2 HDTB510MK3AA eksterni hard disk sa poklon torbicom
| Format | 2.5" |
| Konekcija | USB 3.2 |
| Kapacitet | 1TB |
| Dimenzije | 78 x 14 x 109 mm |
| Masa | 149 g |
| Boja | Crna + torbica |
| Kompatibilnost | MacOS, Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
TOSHIBA Canvio Basics 1TB USB 3.2 HDTB510MK3AA eksterni hard disk sa poklon torbicom
- Brand: TOSHIBA
- Model: 4260557512401
- Dostupnost: Na lageru
11.520,00 Din
-
10.020,00 Din
