TOSHIBA Canvio Basics 1TB 2.5'' crni eksterni hard disk HDTB410EK3AA
| Karakteristike | |
|---|---|
| Ostalo | |
| Fizičke karakteristike | |
| Reklamacioni period | |
| Format | 2.5" |
| Kapacitet diska | 1TB |
| Povezivost | USB 3.0 |
| Protok | 5 Gbps |
| Serija | Canvio Basics |
| Napajanje | USB 5V |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 109mm x 78mm x 14mm |
| Masa | 149g |
| Pakovanje | USB 3.0 kabl |
| Materijal | Plastika |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
TOSHIBA Canvio Basics 1TB 2.5'' crni eksterni hard disk HDTB410EK3AA
- Brand: TOSHIBA
- Model: 4260557510018
- Dostupnost: Na lageru
-
9.610,00 Din

