• TIANDY Mrežni snimač, 20ch, 4k, 1 SATA, 1U, 12Vdc TC-R3120-I/B
Tip Mrežni snimač
Boja Crna
Karakteristike
20 CH
8 MPX
1 HDD (TO 10TB)
80/80MBPS
2 X USB2.0
S+265/H.265/H.264H/H.264M/H.264B
Onvif(Profile S)
-10°C TO 55°C
DC 12 V , 3.33A < 10W
Zakonska saobraznost 2 godine
Specifikacija
Tip Video rekorder
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha