• TENDA Wireless Router TX2L Pro AX1500/2.4:300Mbps&5Ghz:1201Mbpsi/3xGLAN/1xGBWAN MU-MIMO
Tip Wireless Router TX2L Pro AX1500/2.4:300Mbps&5Ghz:1201Mbpsi/3xGLAN/1xGBWAN MU-MIMO
Karakteristike
Wi-Fi standardi IEEE 802.11ax/ac/a/n 5GHz, IEEE 802.11ax/b/g/n 2.4GHz, Beamforming, MU-MIMO
Ostali standardi IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab
Ujedinjenje Wi-Fi mreža Da, moguće je ujediniti 2,4 GHz i 5 GHz u jednu Wi-Fi mrežu
Frekvencija i EIRP 2.4G: 2412-2472MHz (CH1-CH13), 5G: 5180-5240MHz (CH36-CH64), <20 dBm (2.4 GHz), <23 dBm (5 GHz)
Sigurnost Wi-Fi WPA3-SAE, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA/WPA2-PSK, WPS (Wi-Fi Protected Setup)
Bežični režimi Wireless Router, AP mode, Universal Repeater (Client+AP, WISP)
Brzina prenosa 5GHz: do 1201Mb/s, 2.4GHz: do 300Mb/s
Interfejs 1x Gigabit WAN (10/100/1000 Mb/s), 3x Gigabit LAN (10/100/1000), 1x dugme WPS/Reset
DHCP DHCP Server, DHCP Client List, DHCP Static IP Address Reservation and Assignment
Virtuelni server Port Forwarding, DMZ Host, UPnP
Sigurnost Filtrovanei klijenata, roditeljska kontrola
DDNS No-ip, 88ip, Oray.com, DynDNS
Način upravljanja HTTP, Daljinsko web upravljanje, SMART aplikacija za mobilni telefon
LED indikacija 1x Sys
Antena 5x 6 dBi
Provedba indoor, desktop
Napajanje 12 V DC, 1A
Hlađenje Pasivno
Radna temperatura 0° do 40 °C