• TENDA Wireless Router TX12L Pro AX3000/2.4:574Mbps&5Ghz:2402 Mbpsi/3xGLAN/1xGBWAN MU-MIMO
Tip Ruter
Karakteristike
Interfejsi 1*10/100/1000Mbps WAN port
3*10/100/1000Mbps LAN portova
Antenna 5*spoljnih antena
Taster 1*WPS/Reset taster
Napajanje Ulaz: AC 100-240V~50/60Hz
Izlaz: DC 12V⎓1A
LED Indikator 1* LED
Dimenzije 24456200mm (DŠV)
Bežični Standard IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz
IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz
Brzina Prenosa Podataka 5 GHz: 2402 Mbps (802.11ax, HE160)
2.4 GHz: 574 Mbps (802.11ax)