• SONY K65XR70PAEP
SONY K65XR70PAEP
Ekran 65" (164 cm)  3840 x 2160 pix 4K
Smart funkcije Da
Video brzina osvežavanja ekrana: 120 Hz
kompatibilnost sa HDR-om (Velikim dinamičkim opsegom): da (HDR10, HLG, Dolby Vision)
procesor za sliku: Cognitive Processor XR
poboljšavanje prikaza pokreta (izvorno HZ): XR OLED Motion, automatski režim
NETFLIX calibrated mode
Audio
Tip zvučnika: Acoustic Surface Audio+
10 W + 10 W + 10 W + 10 W
konfiguracija zvučnika: Pokretač x 3 , niskotonac x 2
Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos
DTS digitalni okružujući zvuk
kompenzacija položaja za prostoriju i korisnika
funkcija Voice Zoom (približavanje zvuka) 2
povećavanje rezolucije 3D okružujućeg zvuka
režimi zvuka: Standardno, Dijalog, Bioskop, Muzika, Sport, Dolby Audio
sinhronizovanje centra za akustiku: da (Sony kompatibilan soundbar)
spremno za 3D okružujući zvuk na slušalicama
Priključci / Slotovi
HDMI x 4 (4 sa bočne strane)
USB x 2 (sa strane)
RF (zemaljsku/kablovsku) ulazi: 1 (sa strane)
IF (satelitski) ulazi: 2 (sa strane)
Kompozitni video: Hibridni sa ulazom S-Center zvučnika x 1 (sa strane, mini-utikač)
Digitalni audio izlazi x 1 (sa strane)
RJ-45 (LAN) x 1 (sa strane)
CI+
Dodatne funkcije
Funkcija kamere da (aplikacije fotoaparata)
Snimanje na USB čvrsti disk da (1 snim.) (izuzev Italije)
Internet pregledač Vewd
Prodavnica aplikacija da (Google Play prodavnica)
Tajmer za uključivanje/isključivanje
Merač vremena za isključivanje
Teletekst
Titl
Fizičke karakteristike Dimenzije sa postoljem 1445 x 856 x 345 mm