• SONY K55XR80PAEP OLED 4K UHD Smart TV
Ekran Dijagonala ekrana: 55" (139.7 cm)
Rezolucija: 4K Ultra HD 3840 x 2160
Tip televizora: OLED
Tip osvetljenja: Samoemitujući (OLED)
Osvežavanje: 120 Hz
HDR: HDR10, HLG, Dolby Vision
Smart funkcije Operativni sistem: Android TV
Funkcije: Chromecast, Apple Airplay, Apple Homekit
Video Vrsta digitalnog tjunera: DVB-T2/C/S2
Podržani video formati: VP9, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VC1, VP8
Audio Izlazna snaga zvučnika: 50 W
Dolby Audio
Dolby Atmos
360 Spatial Audio
S-Master pojačalo
Auto Surround
Voice Zoom 3
DTS Digital Surround
DTS Express
DTS-HD Master Audio
DTS-HD High Resolution Audio
DTS:X
Priključci / Slotovi HDMI priključak: 4
USB 2.0 priključak: 2
CI+
2 x RF ulaz
Digitalni optički audio izlaz
Dodatne funkcije Integrisan WiFi: 802.11a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth: 5.3
Ugrađena memorija: 32GB
Funkcije za PlayStation 5:
Automatsko mapiranje HDR tona
Automatski režim slike prema žanru
Tajmer
Teletekst
EPG
Fizičke karakteristike VESA dimenzije: 300 x 300
Dimenzije bez postolja: 1223 x 706 x 37 mm
Dimenzije sa postoljem: 1223 x 786 x 248 mm