• SONY Bravia 8 K77XR80PAEP OLED 4K Ultra HD
Ekran Dijagonala ekrana: 77" (195 cm)
Rezolucija: 4K Ultra HD 3840 x 2160
Tip ekrana: OLED
Osvežavanje: 120 Hz
Ugao gledanja: 178° / 178
Tehnologija pokreta: XR OLED Motion
Smart funkcije Operativni sistem: Google TV
Glasovna pretraga: Google Assistant integrisan
Kompatibilnost: Alexa, Apple AirPlay 2, Google Home
Chromecast Built-in: Da
Apple AirPlay 2: Da
Google Home kompatibilnost: Da
Video Vrsta digitalnog tjunera: DVB-T/T2/C/S/S2
Procesor za sliku: Cognitive Processor XR
Tehnologije slike: XR Triluminos Pro, XR Contrast Booster, XR 4K Upscaling
HDR: HDR10, Dolby Vision, HLG
Gaming funkcije: VRR, ALLM, Auto Genre Picture Mode, HDMI 2.1 podrška za 4K@120 Hz
Audio Snaga zvučnika: 50 W (2.1-kanalni sistem)
Zvučni sistem: Acoustic Surface Audio+
Podržani formati: Dolby Atmos, DTS:X
Režimi zvuka: Standard, Cinema, Music, Sports, Custom
eARC / ARC podrška: Da
Priključci / Slotovi HDMI priključaka: 4 (HDMI 2.1, eARC/ARC, VRR, ALLM)
USB priključaka: 2
Ulazi: RF antena, CI+ slot, LAN (Ethernet)
Digitalni audio izlaz: optički
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth: verzija 5.3
Dodatne funkcije Chromecast Built-in
Apple AirPlay 2
Google Home kompatibilnost
Snimanje na USB (PVR funkcija)
Teletekst
Elektronski program guide
Tajmer
Eco Dashboard
Control Menu
BRAVIA Core
Ugrađeni mikrofon sa prekidačem
Fizičke karakteristike VESA montaža: 300 x 300 mm