• SONY Bravia 5 K-98XR55BP Mini LED 4K Ultra HD
Ekran Veličina ekrana: 98"
Rezolucija: 3840 x 2160
Tip panela: Mini LED
Pozadinsko osvetljenje: XR Backlight Master Drive sa lokalnim zatamnjenjem
Osvežavanje ekrana: 120 Hz (VRR, ALLM podrška)
Procesor slike: Cognitive Processor XR
Ugao gledanja: 178° horizontalno / vertikalno
Smart funkcije Operativni sistem: Google TV (Android 12)
Interna memorija: 32 GB
Glasovna kontrola: Google Assistant, kompatibilno sa Amazon Alexa i Apple HomeKit
Podržani servisi: Netflix, YouTube, Disney+, Prime Video, Apple TV, Spotify, Sony Pictures Core
Dodatne opcije: Chromecast built-in, AirPlay 2, PS Remote Play, Calman Ready, Eco Dashboard
Video HDR podrška: Dolby Vision, HDR10, HLG
Tehnologije slike: XR Triluminos Pro Max, XR Motion Clarity, XR Contrast Booster 10, XR Clear Image
Kalibracija slike: Netflix Calibrated Mode, Sony Pictures Core, Prime Video Calibrated Mode
Audio Audio sistem: Acoustic Multi-Audio
Ukupna snaga zvučnika: 40 W (4 x 10 W)