SILICON POWER DIMM DDR5 16GB 5600MHz
| Tip | DDR5 DIMM |
| Kapacitet | 16GB |
| Brzina | 5600MHz (5600MT/s) |
| Voltaža | 1.1V |
| Latencija | CL46 |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 5600 MHz |
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
SILICON POWER DIMM DDR5 16GB 5600MHz
- Brand: SILICON POWER
- Model: 4713436152149
- Dostupnost: Na lageru
32.200,00 Din
-
28.000,00 Din