SHARK Detect Pro IW1611EU Štapni usisivač
| Model | SHARK Detect Pro IW1611EU Štapni usisivač |
| Tip | Štapni |
| Snaga motora | 240 W |
| Dotatne funkcije | Vreme punjenja baterije: 4.5 h Vreme rada: 60 min Zapremina kese/posude: 0.40 l Masa: 3.92 kg |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 20.5 x 69.9 x 29 cm |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
| Specifikacija | |
| Boja | Bela |
| Snaga | 180 W-600 W |
| Tip | stapni |
SHARK Detect Pro IW1611EU Štapni usisivač
- Brand: SHARK
- Model: 0622356275965
- Dostupnost: Na lageru
33.270,00 Din
-
28.930,00 Din
