SAMSUNG LS32FM801UUXDU AI Smart Monitor M8 M80F 4K
| Ekran | Veličina ekrana 32 Rezolucija 4K (3,840 x 2,160) Tip panela VA Odnos stranica 16:9 Nativni kontrast 3,000:1 (statično) Osvetljenje 400 cd/㎡ Odziv 4ms(GTG) Vertikalno osvežavanje Max 60Hz Uglovi gledanja 178/178 Podrška za boju Max 1B |
| Priključci / Slotovi | HDMI x 1 2.0 (HDCP 2.2) USB HUB 2.0 x 1 USB-C PD65W x 1 Bluetooth 5.2 Da (Wi-Fi 5) |
| Fizičke karakteristike | Vesa 100x100mm Height-Tilt-Swivel-Pivot Ugrađeni zvučnici 10W |
| Dodatne funkcije | sRGB 99% Režim Eye Saver Režim Flicker Free Veličina slike Virtual AIM Point Auto Source Switch+ Prilagodljiva slika Gaming Hub Alexa (ugradno) Iskustvo sa više uređaja : Mobilni na ekran, preslikavanje ekrana, preslikavanje zvuka, aktiviranje bežičnog rada, Tap View Daljinski pristup |
| Zakonska saobraznost | 2 godine |
| Specifikacija | |
| Dijagonala | 32'' / 81cm |
| DisplayPort | Ne |
| DVI | Ne |
| HDMI | Da |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Odziv | 4ms |
| Osvetljenje | 400cd/m² |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | VA |
| Touchscreen | Ne |
| USB | Da |
| VGA | Ne |
| Zvucnici | Da |
SAMSUNG LS32FM801UUXDU AI Smart Monitor M8 M80F 4K
- Brand: SAMSUNG
- Model: 8806097146452
- Dostupnost: Na lageru
76.030,00 Din
-
66.110,00 Din
