• RAZER BlackShark V2 X - FRML (RZ04-03240100-R3M1)
KompatibilnostPC, Mac, Xbox One, PS4, Nintendo Switch i mobilni telefoni sa 3.5 ulazom
Impedansa32 Ω @ 1KHz
Dužina kabla1.3 m
Vrsta konekcijeŽična
Sistem7.1
Težina240 g
Povezivanje3,5 mm konektor
Mikrofonda, Razer™ HyperClear Cardioid mikrofon
SNR60dB
Prečnik zvučnika50 mm
Frekvencijski opsegslušalice: 12Hz – 28KHz, mikrofon: 100Hz – 10KHz
Osetljivost100dBSPL/mW,1KHz
Osetljivost mikrofona-42dB V/Pa,1KHz
Specifikacija
Slusalice - konekcija 3.5mm