PATRIOT DDR4 8GB 2666MHz Signature PSD48G26662
| Tip | DIMM DDR4 |
| Kapacitet | 8GB |
| Brzina | 266MHz |
| Voltaža | 1.2V |
| Latencija | CL19 |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 2666 MHz |
| Kapacitet | 8GB |
| Tip memorije | DDR4 |
PATRIOT DDR4 8GB 2666MHz Signature PSD48G26662
- Brand: PATRIOT
- Model: 4711378427417
- Dostupnost: Proizvod trenutno nije dostupan
-
10.170,00 Din
