PATRIOT 8GB DDR4 3200MHz SODIMM Signature Single Channel PSD48G32002S
| Tip | sodimm memorija |
| Kapacitet | 8GB |
| Maksimalna frekvencija | 3200MHz |
| Voltaža | 1.2V |
| Latencija | CL22 |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Kapacitet memorije | 8GB |
| Tip memorije | DDR4 |
PATRIOT 8GB DDR4 3200MHz SODIMM Signature Single Channel PSD48G32002S
- Brand: PATRIOT
- Model: 4711378428346
- Dostupnost: Na lageru
11.700,00 Din
-
10.170,00 Din
