PATRIOT 32GB DDR5 5600MHz PSD532G56002
| Tip | DDR4 |
| Kapacitet | 32GB |
| Brzina | 5600Mhz |
| Voltaža | 1.1V |
| Latencija | CL46 |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 5600 MHz |
| Kapacitet | 32GB |
| Tip memorije | DDR4 |
PATRIOT 32GB DDR5 5600MHz PSD532G56002
- Brand: PATRIOT
- Model: 4711378425017
- Dostupnost: Na lageru
47.150,00 Din
-
41.000,00 Din
