MUSHKIN 16GB DIMM DDR5 5600MHz MRE5U560LKKD16G
| Tip | DIM DDR5 |
| Kapacitet | 16GB |
| Brzina | 5600Mhz |
| Voltaža | 1.1V |
| Latencija | CL46 |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 5600 MHz |
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
MUSHKIN 16GB DIMM DDR5 5600MHz MRE5U560LKKD16G
- Brand: MUSHKIN
- Model: 846651035783
- Dostupnost: Na lageru
24.910,00 Din
-
21.660,00 Din
