LORGAR Podloga za miš Main 133 360x300 Purple (LRG-GMP133)
| Naziv artikla : | Main 133 |
| Tip površine : | Gaming mouse pad |
| Karakteristike | |
| Tip površine : | High-speed |
| Ivica : | Trimmed |
| Baza : | Superior anti-slip rubber material |
| Ostalo | |
| Ekternal Color : | Purple |
| Materijal za izradu : | Multispandex |
| Dimenzije i težina | |
| širina (mm) : | 360 mm |
| Visina (mm) : | 300 mm |
| Dubina (mm) : | 3 mm |
| Nominalna težina : | 0.2 kg |
LORGAR Podloga za miš Main 133 360x300 Purple (LRG-GMP133)
- Brand: LORGAR
- Model: 5291485009809
- Dostupnost: Proizvod trenutno nije dostupan
-
1.060,00 Din
