LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (Arctic Grey) Full HD, N100, 8GB, 256GB SSD (82XB00J6YA)
| Ekran | Veličina ekrana: 15.6" Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: TN Ostalo: 250nits Anti-glare |
| Procesor | Intel® N100 (4C / 4T, Max Turbo up to 3.4GHz, 6MB Intel® Smart Cache) |
| Memorija | Memorija (RAM): 8GB Tip memorije: LPDDR5 Radni takt memorije: 4.800 MHz |
| Hard disk | Tip skladištenja: SSD Kapacitet: 256GB SSD interfejs: M.2 NVMe |
| Graficka karta | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Mreza | Wi-Fi: Da Bežični mrežni standardi: Wi-Fi® 6, 802.11ax (2x2) Bluetooth™: Da Bluetooth™ verzija: 5.2 |
| Slotovi | 2x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.2) 1x HDMI® 1.4 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Card reader 1x Round tip power connector |
| Kamera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Audio | User-facing stereo speakers, 1.5W x2, optimized with Dolby Audio™ |
| Baterija | 47Wh |
| Fizicke karakteristike | Dimenzije: 359.3mm x 235mm x 17.9mm Masa: 1.55kg Boja: Siva (Arctic Grey) Slovni raspored tastera: SR |
| Zakonska saobraznost | 2 godine |
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IAN8 (Arctic Grey) Full HD, N100, 8GB, 256GB SSD (82XB00J6YA)
- Brand: LENOVO
- Model: 199273095766
- Dostupnost: Proizvod trenutno nije dostupan
-
42.210,00 Din
