KZUBR Električna Ugaona Brusilica KAG230T-2000
| Tip brusilice | Električna Ugaona Brusilica |
| Napajanje | Električna |
| Broj obrtaja u minuti | 8000r/min |
| Ostale karakteristike | Napon: 220V~230V Frekvencija: 50/60Hz Ulazna snaga: 2000W Brzina bez opterećenja: 8000r/min Prečnik diska: 230mm |
| Zakonska saobraznost | Zakonska saobraznost: 2 godine |
| Specifikacija | |
| Broj obrtaja u minuti | >11000rpm |
| Dimenzije | >180mm |