KZUBR Električna Rotaciona Brusilica KOS125-350
| Tip brusilice | Električna Rotaciona Brusilica |
| Napajanje | Električna |
| Broj obrtaja u minuti | 12000r/min |
| Ostale karakteristike | Napon: 220V~230V Frekvencija: 50/60Hz Ulazna snaga: 350W Brzina bez opterećenja: 0-12000r/min |