InnovationIT RAM SODIMM DDR4 16GB 3200MHz
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Kapacitet | 250GB |
| Brzina | 3200MHz |
| Voltaža | 1.2V |
| Latencija | CL22 |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Kapacitet memorije | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
InnovationIT RAM SODIMM DDR4 16GB 3200MHz
- Brand: InnovationIT
- Model: 4251538813037
- Dostupnost: Na lageru
14.230,00 Din
-
12.370,00 Din
