IIYAMA ProLite XU2792UHSU-B6 IPS 4K UHD USB-C
| Ekran | Dijagonala: 27" Tip panela: IPS Rezolucija: 3840 x 2160 Odnos stranica: 16:9 Vreme odziva: 4ms Osvežavanje: 60 Hz Osvetljenje: 350 cd/m² Kontrast: 1300 : 1 Ugao vidljivosti horizontalno: 178° Ugao vidljivosti vertikalno: 178° Paleta boja: 1.07 milijarda boja |
| Priključci / Slotovi | HDMI 2.0 x 1 DisplayPort 1.2 x 1 USB-C x 1 USB-A 3.2 Gen 1 x 3 |
| Fizičke karakteristike | Tilt VESA 100 x 100 mm |
| Dodatne funkcije | Integrisani zvučnici: 2 x 2W Flicker Free, Blue light reducer |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Dijagonala | 27˝ / 69 cm |
| DisplayPort | Da |
| DVI | Ne |
| HDMI | Da |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Odziv | 4ms |
| Osvetljenje | 350cd/m² |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Tip ekrana | IPS |
| Touchscreen | Ne |
| USB | Da |
| VGA | Ne |
| Zvucnici | Da |
IIYAMA ProLite XU2792UHSU-B6 IPS 4K UHD USB-C
- Brand: IIYAMA
- Model: 4948570123797
- Dostupnost: Na lageru
43.990,00 Din
-
38.250,00 Din
