HP ProDesk 2 Tower G1i3-14100 16GB 512GB SSD
| Procesor | Intel® Core™ i3-14100 (up to 4.7 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads) |
| RAM memorija | 16 GB DDR5-4800 MT/s (1 x 16 GB) Broj slotova 2 |
| SSD | 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 730 |
| Mreža | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card Realtek RTL8111K-CG GbE |
| Audio | Realtek ALC3602-CG codec, combo audio jack with CTIA and OMTP headset support, audio line in and out, microphone in and re-tasking on jacks. |
| Kućište/napajanje | 280W Tower |
| Priključci | USB Type-C® 10Gbps x 1 USB Type-A 5Gbps x 3 USB 2.0 Type-A x 4 HDMI 1.4b x 1 DisplayPort 1.4a x 1 RJ-45 x 1 |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Zakonska saobraznost | Sva prava po zakonu o zaštiti potrošača |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | Intel UHD Graphics |
| HDD/SSD | SSD 512GB |
| Memorija | 16GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Bez operativnog sistema |
| Tip procesora | Intel Core i3 |
HP ProDesk 2 Tower G1i3-14100 16GB 512GB SSD
- Brand: HP
- Model: 199251029295
- Dostupnost: Na lageru
88.000,00 Din
-
76.520,00 Din
