HP Pro 290 G9 I3-13100 8GB512 (B70XJAT)
| Opis procesora | 13th Generation Intel® Core™ i3 processor Intel® Core™ i3-13100 (up to 4.5 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads |
| RAM memorija | 8 GB DDR4-3200 SDRAM (1 x 8 GB) broj slotova 2 |
| SSD | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 730 |
| Kućište/napajanje | Tower 180W |
| Priključci | USB Type-A 5Gbps signaling rate x 4 headphone/microphone combo x 1 USB 2.0 Type-A x 4 HDMI x 1 RJ-45 x 1 VGA x 1 |
| Periferni uredjaji | HP 125 Wired Keyboard HP 125 Wired Mouse |
| Mreza | Integrated Realtek RTL8111HSH-CG GbE |
| Audio | Realtek ALC3867 codec, universal audio jack with CTIA headset support, audio line-out rear ports (3.5 mm), multi-streaming capable |
| Link proizvođača | https://www.hp.com/ng-en/products/desktops/product-details/product-specifications/2103226178 |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Zakonska saobraznost | Sva prava po zakonu o zaštiti potrošača |
HP Pro 290 G9 I3-13100 8GB512 (B70XJAT)
- Brand: HP
- Model: 199642492271
- Dostupnost: Na lageru
-
56.941,90 Din
