HEINNER Mašina za pranje veša HWM-HMK9014IVA+++
| Model | Mašina za pranje veša Heinner HWM-HMK9014IVA+++ |
| Tip | Inverter |
| Broj obrtaja | 1400 |
| Kapacitet | 9kg |
| Dimenzije | (ŠxDxV): 59.5 × 61 × 84.5 cm |
| Energetska klasa | A |
| Ostalo | Broj programa: 15 Upravljanje: Touch kontrola, digitalni displej Specijalni programi: Brzi program 15 min Allergy Steam Baby Steam Care Funkcije: Odloženi start Dodatno ispiranje Predpranje Dodavanje veša tokom ciklusa Automatsko merenje količine veša Memorija omiljenog programa Podešavanje temperature Podešavanje brzine centrifuge Dečija zaštita Boja: Bela |
| Zakonska saobraznost | 60 meseci |
| Specifikacija | |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 |
| Dubina | 60 cm |
| Kapacitet | 9 kg |
| Klasa energetske efikasnosti | A |
| Masina za pranje i susenje vesa | ne |
| Nacin punjenja | Frontalno |
| Nivo buke | 77 db |
HEINNER Mašina za pranje veša HWM-HMK9014IVA+++
- Brand: HEINNER
- Model: 5949494040671
- Dostupnost: Na lageru
53.380,00 Din
-
46.420,00 Din
