GIGABYTE Ryzen 7 9800X3D, 2x16GB, 2TB SSD , RTX 5070 Ti 16GB, Win 11 Home
| Procesor | AMD Ryzen 7 9800X3D do 5.2 GHz AMD Ryzen 7 9800X3D Octa Core Processor Opis: 8 jezgra, 16 niti Brzina: 4.70 GHz (Turbo do 5.20 GHz) Keš memorija: 96MB Litografija: 4nm Hladnjak: 240mm AIO Liquid Cooler |
| Čipset | AMD B850 |
| RAM memorija | 32GB (2 x 16GB) 5600MT/s DDR5 U-DIMM 4 x DDR5 U-DIMM slot Maksimalno memorije do: 256GB |
| SSD | 2TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 Performance SSD |
| Grafička kartica | GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC SFF sa 16GB GDDR7 sopstvene memorije, 256bit |
| Kućište/napajanje | 850W 80 PLUS Gold |
| Priključci | Sa zadnje strane: 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x Q-Flash Plus dugme 4 x USB-A 2.0/1.1 port 2 x USB-A 3.2 Gen 2 1 x USB-C port (sa podrškom za USB 3.2 Gen 1) 2 x USB-A 3.2 Gen 1 port 1 x LAN (RJ-45) port 2 x Antena konektor (2T2R) 3 x Audio port Sa prednje strane: Audio In Audio Out 1 x USB-C 3.2 Gen1 1 x USB-A 3.2 Gen1 |
| Mreža | LAN: Realtek 2.5GbE LAN chip (2.5 Gbps/1 Gbps/100 Mbps) Network: Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4 |
| Audio | High Definition 7.1-channel Audio |
| Operativni sistem | Windows 11 Home |
| Zakonska saobraznost | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | GeForce nVidia |
| HDD/SSD | SSD 512GB |
| Memorija | 32GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Windows 11 Home |
| Tip procesora | AMD Ryzen 7 |
GIGABYTE Ryzen 7 9800X3D, 2x16GB, 2TB SSD , RTX 5070 Ti 16GB, Win 11 Home
- Brand: GIGABYTE
- Model: 4719331877835
- Dostupnost: Na lageru
413.950,00 Din
-
359.960,00 Din
