GIGABYTE NVidia GeForce GT 710, 2GB, 64bit, GV-N710D3-2GL rev 2.0
| Proizvođač čipa | nVidia |
| Oznaka čipa | GT 710 |
| Model | GV-N710D3-2GL rev 2.0 |
| Grafički Interfejs | PCI Express x16 2.0 |
| Proizvodni proces | 28 nm |
| Brzina grafičkog čipa | 954 MHz (Standardno: 954 MHz) |
| Količina memorije | 2GB |
| Tip memorije | DDR3 |
| Brzina memorije | 1600 MHz |
| Memorijska magistrala | 64-bit |
| Video izlazi | 1x HDMI 1x Dual-link DVI-D 1x D-Sub (VGA) |
| Maximalna rezolucija | 4096 X 2160 |
| Hlađenje | Aktivno - 1 ventilator |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Naponski konektori | Nema |
| Potrošnja | 29 W |
| Preporučeno napajanje | 250 W |
| Zauzeće slotova | 1 / Niski Profil (Low Profile) |
| Dimenzije | 21 x 144 x 68 mm |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| AMD® Radeon™ | - |
| DisplayPort | Ne |
| DVI | 1x DVI-D Dual Link |
| HDMI | 1x HDMI |
| Intel® Arc | - |
| Količina memorije | 2GB |
| nVidia® GeForce® | GT 710 |
| Širina memorijske magistrale | 64bit |
| Tip memorije | GDDR3 |
| VGA D-sub | Da |
GIGABYTE NVidia GeForce GT 710, 2GB, 64bit, GV-N710D3-2GL rev 2.0
- Brand: GIGABYTE
- Model: 4719331316464
- Dostupnost: Na lageru
-
6.410,00 Din
