G SKILL Ripjaws RAM DIMM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz
| Tip | DDR4 DIMM |
| Kapacitet | 32GB (2x16GB) |
| Brzina | 3200MHz |
| Voltaža | SPD Voltage (Default) 1.20V XMP 1.35V |
| Latencija | 16-18-18-38 |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Kapacitet | 32GB |
| Tip memorije | DDR4 |
G SKILL Ripjaws RAM DIMM DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz
- Brand: G SKILL
- Model: 4719692007018
- Dostupnost: Na lageru
34.500,00 Din
-
30.000,00 Din
