G SKILL RAM DDR4 8GB 3200MHz G.Skill F4-3200C16S-8GIS
| Tip | DIMM DDR4 |
| Kapacitet | 8GB |
| Brzina | 3200MHz |
| Voltaža | 1.35V |
| Latencija | CL16 |
| Zakonska saobraznost | 24 meseci |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Kapacitet | 8GB |
| Tip memorije | DDR4 |
G SKILL RAM DDR4 8GB 3200MHz G.Skill F4-3200C16S-8GIS
- Brand: G SKILL
- Model: 4713294224378
- Dostupnost: Na lageru
-
7.690,00 Din
