Fuego WMFGTC81433B Mašina za pranje veša
| Model | WMFGTC81433B |
| Tip | Samostojeća mašina za pranje veša |
| Broj obrtaja | 1400 obr/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Dimenzije | Širina: 595 mm Visina: 850 mcm Dubina: 520 mm |
| Energetska klasa | / |
| Ostalo | Tip motora: Inverter Broj programa: 16 Nivo buke: 75 dB Drum Clean LED Displej |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Fuego WMFGTC81433B Mašina za pranje veša
- Brand: Fuego
- Model: 2074141826179
- Dostupnost: Na lageru
39.080,00 Din
-
33.980,00 Din
