Fuego WMFGTC71433B Mašina za pranje veša
| Model | WMFGTC71433B |
| Tip | Samostojeća mašina za pranje veša |
| Broj obrtaja | 1200 obr/min |
| Kapacitet | 7 kg |
| Dimenzije | Širina: 595 mm Visina: 850 mcm Dubina: 495 mm |
| Energetska klasa | / |
| Ostalo | Tip motora: Inverter Broj programa: 16 Nivo buke: 75 dB Child Lock LED Displej |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Fuego WMFGTC71433B Mašina za pranje veša
- Brand: Fuego
- Model: 2074141826162
- Dostupnost: Na lageru
33.360,00 Din
-
29.010,00 Din
