Fuego WMFGTC 61016 W Mašina za pranje veša
| Model | WMFGTC 61016 W |
| Tip | Samostojeća mašina za pranje veša |
| Broj obrtaja | 1000 obr/min |
| Kapacitet | 6 kg |
| Dimenzije | Širina: 595 mm Visina: 850 mcm Dubina: 470 mm |
| Energetska klasa | A+++ |
| Ostalo | Tip motora: Inverter Broj programa: 13 Nivo buke: 76 dB Child Lock LED Displej |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
Fuego WMFGTC 61016 W Mašina za pranje veša
- Brand: Fuego
- Model: 2074141833047
- Dostupnost: Na lageru
29.540,00 Din
-
25.690,00 Din
