FOX LED TV 43WOS640E
| Ekran | Veličina ekrana 43" Rezolucija 3840x2160 px Tip ekrana LED, Direct LED (DLED) Osvetljenje 250 cd/m² Odnos širina/visina 16:9 Ugao gledanja 178° Odziv 8 ms Kontrast Ultra kontrast HDR HDR10, HLG Pokretna rezolucija 1000 RMR |
| Smart funkcije | Operativni sistem WebOS Procesor Quad Core ARM Cortex-A55 RAM 1.5GB Interna memorija 8GB Glasovna kontrola Da AI ThinQ Da Deljenje ekrana Da |
| Video | Podržani formati H.265 HEVC Tjuneri ATV, DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Audio | Snaga zvučnika 2x10W Sistem zvuka Dolby Audio, Ultra Surround |
| Priključci / Slotovi | HDMI 3 USB 2 AV ulaz Da LAN RJ45 Da Slušalice Da Optički digitalni audio izlaz Da CI+ Da |
| Dodatne funkcije | Wi-Fi 2.4/5GHz Bluetooth Da Magija daljinski (air mouse) Da |
| Fizičke karakteristike | Dimenzije sa postoljem 97x61x22 cm Masa 6.7kg VESA 200x200 mm |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Dijagonala ekrana | 43'' / 109cm |
| DVB-T2 | Da |
| Klasa energetske efikasnosti | G |
| Oblik ekrana | Ravni |
| Rezolucija | 4K - Ultra HD (3.840x2.160) |
| SMART | Da |
| Tip ekrana | LED |
| WiFi integrisan | Da |
FOX LED TV 43WOS640E
- Brand: FOX
- Model: 8606017162629
- Dostupnost: Na lageru
28.080,00 Din
-
24.420,00 Din
