DigiTech 32RV851SM LED HD Smart TV
| Ekran | Dijagonala ekrana: 32” (81 cm) Rezolucija: HD Ready 1366 x 768 Tehnologija ekrana: LED Pozadinsko osvetljenje: Direct LED (DLED) Osvežavanje slike: 60Hz Ugao gledanja: 178° |
| Smart funkcije | Operativni sistem: Android TV |
| Video | Digitalni prijem: DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2 |
| Audio | Snaga zvučnika: 16W (2 x 8W) |
| Priključci / Slotovi | HDMI 2.0 x 3 USB 2.0 x 2 Antenski / Kablovski ulaz Slušalice i mikrofon AV kompozitni ulaz L/R LAN priključak RJ45 Wi-Fi standardi: 802.11ac Bluetooth |
| Dodatne funkcije | Glasovno upravljanje Apple AirPlay 2 DLNA Wi-Fi Direct Wi-Fi Display PVR snimanje Preslikavanje ekrana |
| Fizičke karakteristike | VESA standard: 100 x 100 mm Dimenzije bez postolja: 71 x 32 x 6 cm |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
| Specifikacija | |
| Dijagonala ekrana | 32'' / 81cm |
| DVB-T2 | Da |
| Klasa energetske efikasnosti | E |
| Oblik ekrana | Ravni |
| Rezolucija | HD Ready (1366 x 768) |
| SMART | Da |
| Tip ekrana | DLED |
| WiFi integrisan | Da |
DigiTech 32RV851SM LED HD Smart TV
- Brand: DigiTech
- Model: 8606019676421
- Dostupnost: Na lageru
16.400,00 Din
-
14.260,00 Din
