DELL 16GB DDR5 UDIMM 5600MH
| Tip | DDR5 UDIMM |
| Kapacitet | 16GB |
| Brzina | 5600MHz |
| Voltaža | 1.1V |
| Latencija | CL40 |
| Zakonska saobraznost | 24 meseci |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 5600 MHz |
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
DELL 16GB DDR5 UDIMM 5600MH
- Brand: DELL
- Model: 5397184923153
- Dostupnost: Na lageru
62.800,00 Din
-
54.610,00 Din
