• DAWN Led svetiljka CPS-Y4A15-D23
Tip Ugradna Led svetiljka
Boja Crna
Karakteristike Nazivni Napon: 220-240V AC / 50/60Hz
Nazivna Snaga: 15 W
Temperatura Boje Svetlosti: 3000K / 4000K / 5000K
Materijal: Aluminijum
Dimenzije: Ø 135 mm; h - 95 mm
Dimenzije Otvora Za Ugradnju: Ø 125 mm
Radna Temperatura: -20 °C do +45 °C