DAHUA LM24-B200S FHD VA 100Hz
| Ekran | Veličina ekrana 23.8 inča Rezolucija 1.920 x 1.080 Tip ekrana VA LCD Tip panela VA Pozadinsko osvetljenje ELED Odnos stranica 16:9 Nativni kontrast 4.000:1 Osvetljenje 250 nita Odziv 5ms Vertikalno osvežavanje 100Hz Uglovi gledanja 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Priključci / Slotovi | HDMI 1.4 x 1 VGA x 1 Audio izlaz 3.5mm x 1 |
| Fizičke karakteristike | Ugrađeni zvučnici 2x1W Tilt |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Specifikacija | |
| Dijagonala | 24˝ / 61 cm |
| DisplayPort | Ne |
| DVI | Ne |
| HDMI | Da |
| Klasa energetske efikasnosti | - |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Odziv | 5ms |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | VA |
| Touchscreen | Ne |
| USB | Ne |
| VGA | Da |
| Zvucnici | Da |
DAHUA LM24-B200S FHD VA 100Hz
- Brand: DAHUA
- Model: 6923172599001
- Dostupnost: Na lageru
11.930,00 Din
-
10.370,00 Din
