CORSAIR VENGEANCE RGB 64GB 2x32GBkit DDR5 6000MHz XMP & EXPO CMH64GX5M2D6000Z40
| Tip | DIMM DDR5 RGB |
| Kapacitet | 64GB (2 x 32GB kit) |
| Brzina | 600MHz |
| Voltaža | 1.35V |
| Latencija | CL40 |
| Zakonska saobraznost | 120 meseci |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 6000 MHz |
| Kapacitet | 64GB |
| Tip memorije | DDR5 |
CORSAIR VENGEANCE RGB 64GB 2x32GBkit DDR5 6000MHz XMP & EXPO CMH64GX5M2D6000Z40
- Brand: Corsair
- Model: 0840440417026
- Dostupnost: Na lageru
124.280,00 Din
-
108.070,00 Din
