CORSAIR VENGEANCE RGB 64GB 2x32GB kit DDR5 6000MHz CL40 AMD EXPO & Intel XMP CMH64GX5M2D6000Z40
| Tip | DDR5 DIMM RGB |
| Kapacitet | 64GB (2 x 32GB kit) |
| Brzina | 6000MHz |
| Voltaža | 1.35V |
| Latencija | CL40 |
| Zakonska saobraznost | 120 meseci |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 6000 MHz |
| Kapacitet | 64GB |
| Tip memorije | DDR5 |
CORSAIR VENGEANCE RGB 64GB 2x32GB kit DDR5 6000MHz CL40 AMD EXPO & Intel XMP CMH64GX5M2D6000Z40
- Brand: Corsair
- Model: 840440417026
- Dostupnost: Na lageru
131.510,00 Din
-
114.360,00 Din
