CORSAIR VENGEANCE RGB 16GB 2x8GBkit DDR5 5200MHz XMP & EXPO CMH16GX5M2B5200Z40
| Tip | DIM DDR5 RGB |
| Kapacitet | 16GB (2 x 8 GB kit) |
| Brzina | 5200MHz |
| Voltaža | 1.25V |
| Latencija | CL40 |
| Zakonska saobraznost | 120 meseci |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 5200 MHz |
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
CORSAIR VENGEANCE RGB 16GB 2x8GBkit DDR5 5200MHz XMP & EXPO CMH16GX5M2B5200Z40
- Brand: Corsair
- Model: 0840440425533
- Dostupnost: Na lageru
33.960,00 Din
-
29.530,00 Din
