CORSAIR VENGEANCE RAM RGB DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz CL16
| Tip | DIMM DDR4 |
| Kapacitet | 32GB (2x16GB) |
| Brzina | 3200MHz |
| Voltaža | 1.35V |
| Latencija | CL16 |
| Zakonska saobraznost | 120 meseci |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Kapacitet | 32GB |
| Tip memorije | DDR4 |
CORSAIR VENGEANCE RAM RGB DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz CL16
- Brand: Corsair
- Model: 0840006649038
- Dostupnost: Na lageru
30.540,00 Din
-
26.560,00 Din
