CORSAIR Vengeance RAM DDR5 16GB (2x8GB) 5600MHz
| Tip | DIMM DDR5 |
| Kapacitet | 16GB (2x8GB) |
| Brzina | 5600MHz (5600MT/s) |
| Voltaža | 1.25V |
| Latencija | CL40 |
| Zakonska saobraznost | 120 meseci |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 5600 MHz |
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
CORSAIR Vengeance RAM DDR5 16GB (2x8GB) 5600MHz
- Brand: Corsair
- Model: 840440426554
- Dostupnost: Na lageru
39.770,00 Din
-
34.580,00 Din
